1.) The mangoes ___________ $.99 each.

2. The apples cost $________ each.

3. The bananas cost $________ per pound.

4. The lemons are $_________ each.

5. The grapefruit cost $.99 __________.

6. The grapes are $_________ per pound.

7. Kai ________________ like grapefruit very much.